YUYAO Qili FABRIKE METAL PRODHIMI. e vendosur në qytetin e Yuyao, Zhejiang Province, transporti është i përshtatshëm. Që nga fabrika e themeluar në vitin 1999 nëpërmjet tetëmbëdhjetë vjet, ka pajisje të avancuar inxhinierike, i specializuar në sanitare pajisje ndërgjegjshëm hidraulike dhe përpunimin prodhimin e metalike dhe plastike produkteve të ndryshme favorizuar nga tregun botëror të mirëpritur
Fabrika jonë përmbahet ëndrrës, t'i përmbahen parimit të cilësisë së parë, shërbimi i parë, dhe vazhdimisht për të përmirësuar teknologjinë e prodhimit dhe inovacionit teknologjik, të arritur përsosmërinë, kënaqësinë e konsumatorit është qëllimi ynë, le të shkojmë në botë.

Na Kontaktoni Lexo më shumë

Të zgjedhura Produkte

Mbërritjet reja

shitës

HETIM TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

WhatsApp Online Chat!